Brankárske hádzanárske kempy

Ponúkame:
Brankársky hádzanársky kemp a tréningy pre mládežníckych brankárov a brankárky (13-18 rokov). Tréningy alebo kemp vieme zorganizovať aj vo Vašom meste/klube podľa Vašich požiadaviek. Kontaktujte nás a radi Vám pomôžeme!

EN 
Offer:
Handball Goalkeeper Camp and trainings for youth goalkeepers in the age of 13-18. We are able to organize camps also in your town/club according to your requirements. Contact us and we will be glad to help you!

DE 
Angebot: 
Handball Torwart Camp und Training für Jugendtorhüter in dem Alter von 13-18. Wir können den Camp auch in Ihrer Stadt oder in Ihrem Verein nach Ihren Vorstellungen organisieren. Kontaktieren Sie uns und wir werden Ihnen gern helfen!

                            

Brankársky Hádzanársky Kemp 2017

Program: - tréningy so skúsenými brankármi, brankárskymi a kondičnými trénermi
              - videoanalýza vlastných zákrokov
              - brankárska súťaž o podpísaný reprezentačný dres Miroslava Volenticsa

V cene okrem trénerov a haly zahrnuté:
               - účastnícke tričko Adidas
               - spoločný sobotný obed
               - oddychová zóna s občerstvením a videohrami
               - vyhlásenie a cena pre najusilovnejší tím brankárov

V prípade potreby možnosť prespania v hale na matracoch!

Pre otázky kontaktujte 0903 22 16 16 alebo martinkosak18@gmail.com

Prihlasovací formulár: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc_JbISLJxeqB774Gahc9OTx2axQZt976McVtq-fuCzLbVt-g/viewform?c=0&w=1


                  

                         


Ohlasy na Brankársky Hádzanársky Kemp 2016

Brankár: "Na kempe sa mi páčil hlavne prístup, profesionalita, zábava, makačka, partia, organizácia. Nápadom na zlepšenie by bolo natáčať brankárov pri jednotlivých cvičeniach a neskôr im to ukázať, aby vedeli kde urobili chybu a sami sa ju pokúsili nájsť. Taktiež by som privítal viac dní na kempe, aby sme spali všetci na jednom mieste, keďže by bola väčšia sranda a partia."

Rodič: "Chcem sa Vám za tento kemp poďakovať. Je super, že ste s niečím takým prišli. Predpokladám, že nie je veľa klubov, ktoré majú trénera pre brankárov a preto je to super nápad. Boli sme chvíľu na poobednom tréningu v sobotu, chcela som vidieť jednak svoju dcéru a jednak aj trénerov, ktorí sa deťom venujú. Musím povedať, že je úžasné, čo ste dokázali dostať z mojej dcéry, ako bola ochotná a schopná prekonať určité zábrany a strach (z niektorých "pohybov" v bráne). Verím, že Vás neodradila občasná prítomnosť nás rodičov. Určite by sa brankárom zišlo viac takýchto sústredení v priebehu roka, kde by sa tréneri venovali iba brankárom. Prajem Vám veľa úspešných sústredení."

Fotogaléria Brankársky Hádzanársky Kemp 2017