Brankárske hádzanárske kempy

Ponúkame:
Brankársky hádzanársky kemp a tréningy pre mládežníckych brankárov a brankárky (13-18 rokov). Tréningy alebo kemp vieme zorganizovať aj vo Vašom meste/klube podľa Vašich požiadaviek. Kontaktujte nás a radi Vám pomôžeme!

EN 
Offer:
Handball Goalkeeper Camp and trainings for youth goalkeepers in the age of 13-18. We are able to organize camps also in your town/club according to your requirements. Contact us and we will be glad to help you!

DE 
Angebot: 
Handball Torwart Camp und Training für Jugendtorhüter in dem Alter von 13-18. Wir können den Camp auch in Ihrer Stadt oder in Ihrem Verein nach Ihren Vorstellungen organisieren. Kontaktieren Sie uns und wir werden Ihnen gern helfen!

Brankársky hádzanársky kemp 2017 - 2. ročník

                            

         

Ohlasy: 

"Chcem sa veľmi pekne poďakovať za prístup a organizáciu na brankárskom kempe. Je pravda, že v žiackych a dorasteneckých družstvách na Slovensku sa tréneri málokedy venujú brankárom, preto som s veľkou radosťou prihlásila svoju dcéru na kemp brankárov. A splnilo to presne jeho očakávania.

Preto ešte raz ďakujem a prajem veľa športových úspechov a dúfam, že budete pokračovať a aj naďalej organizovať brankárske kempy. Ak nebude mať zápas alebo turnaj veľmi rada prihlásim svoju dcéru opäť na kemp."
                  
Fotogaléria: 

https://www.dropbox.com/sh/8kv6c1nd097ceqk/AADeWp3GvNs7rgqdMwAFas7za?dl=0
Brankársky hádzanársky kemp 2016 - 1. ročník: 

                         


Ohlasy

Brankár: "Na kempe sa mi páčil hlavne prístup, profesionalita, zábava, makačka, partia, organizácia. Nápadom na zlepšenie by bolo natáčať brankárov pri jednotlivých cvičeniach a neskôr im to ukázať, aby vedeli kde urobili chybu a sami sa ju pokúsili nájsť. Taktiež by som privítal viac dní na kempe, aby sme spali všetci na jednom mieste, keďže by bola väčšia sranda a partia."

Rodič: "Chcem sa Vám za tento kemp poďakovať. Je super, že ste s niečím takým prišli. Predpokladám, že nie je veľa klubov, ktoré majú trénera pre brankárov a preto je to super nápad. Boli sme chvíľu na poobednom tréningu v sobotu, chcela som vidieť jednak svoju dcéru a jednak aj trénerov, ktorí sa deťom venujú. Musím povedať, že je úžasné, čo ste dokázali dostať z mojej dcéry, ako bola ochotná a schopná prekonať určité zábrany a strach (z niektorých "pohybov" v bráne). Verím, že Vás neodradila občasná prítomnosť nás rodičov. Určite by sa brankárom zišlo viac takýchto sústredení v priebehu roka, kde by sa tréneri venovali iba brankárom. Prajem Vám veľa úspešných sústredení."

Fotogaléria